skip to Main Content

Lehen Hezkuntza

tutoreakTutoreak

Taldeak Tutoreak
1. ZIKLOA
LH1 Aitor Fernández aitor.fernandez@kuetoeskola.biz
Selene Cáceres selene.caceres@kuetoeskola.biz
Ainize de la Presa ainize.delapresa@kuetoeskola.biz
LH2 Jasone Alegría jasone.alegria@kuetoeskola.biz
Aitziber Gojenola aitziber.gojenola@kuetoeskola.biz
2. ZIKLOA
LH3 Itziar Matanzas itziar.matanzas@kuetoeskola.biz
Leire Alkiza leire.alkiza@kuetoeskola.biz
LH4 Amagoia Lauzirika amagoia.lauzirika@kuetoeskola.biz
Amaia Zelaia amaia.zelaia@kuetoeskola.biz
3. ZIKLOA
LH5 Marta Fraile marta.fraileber@kuetoeskola.biz
Olaia Bedialauneta olaia.bedialauneta@kuetoeskola.biz
Nerea Sagastigordia nerea.sagastigordia@kuetoeskola.biz
LH6 June Carracedo june.carracedo@kuetoeskola.biz
Arama Zelaia arama.zelaia@kuetoeskola.biz
Desirée Fernández desiree.fernandez@kuetoeskola.biz

LH 1-2-3 mailak

Orduak Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
9:00-10:00
10:00-11:15
11:15-11:45 PATIOA
11:45-13:00
13:00-15:00 JATORDUA
15:00-15:45
15:45-16:30

LH 4-5-6 mailak

Orduak Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-11:45
11:45-12:15 PATIOA
12:15-13:00
13:00-15:00 JATORDUA
15:00-15:45
15:45-16:30

EgutegiaEgutegia

Irailak 2022
A
A
A
O
O
L
I
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Urriak 2022
A
A
A
O
O
L
I
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Azaroak 2022
A
A
A
O
O
L
I
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Abenduak 2022
A
A
A
O
O
L
I
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Urtarrilak 2023
A
A
A
O
O
L
I
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Otsailak 2023
A
A
A
O
O
L
I
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Martxoak 2023
A
A
A
O
O
L
I
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Apirilak 2023
A
A
A
O
O
L
I
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Maiatzak 2023
A
A
A
O
O
L
I
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Ekainak 2023
A
A
A
O
O
L
I
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
  • Jai Egunak
  • Kurtsoaren Hasiera/Bukaera
  • Jardunaldi trinkoa
Back To Top
Loading